Farel College
Een school voor iedereen!

Data open huis bekend

4 oktober 2018

De data Open Huis en informatie-avonden voor leerlingen en ouders groep 8 zijn bekend.

Voor in de agenda:

OostwendeMarkt op 28 november 2018

Ouders/verzorgers kunnen met allerlei vragen over het Oostwende bij ons terecht. Daarbij zullen wij stands hebben met informatie over bijvoorbeeld ondernemend onderwijs, het uitzendbureau, zorg/begeleiding, techniek, sport plus, leerlingenraad enz.

Tijd: 19.30-21.00 uur.

Ontdekkingslessen in december en januari

Wij organiseren ook dit jaar weer voor alle groep 8 leerlingen de ontdekkingslessen.

De datums voor de ontdekkingslessen zijn als volgt: 11 en 18 december 2018 en op 15 en 23 januari 2019,  tijdstip: 13:15 – 14:15 en 14:15 – 15:15 uur. Dit in samenspraak met de groep 8 leerkrachten van de basisscholen.

Open huis 30 januari 2019

Net als elk jaar houden wij open huis om de sfeer te komen proeven bij ons op school. Alle docenten presenteren hun vak in de lokalen. Dit is een interactieve avond waarbij potentiële leerlingen kennismaken met onze school.

woensdag 30 januari van 19.00-21.00 uur.

Inloopspreekuur 13 februari 2019

Op 13 februari 2019 hebben wij een inloopspreekuur van 19.00-20.00 uur voor ouders en leerlingen die toch nog vragen hebben.

 

Meer informatie over onze school op de pagina groep 8

 

 

Nieuws

Hope de Graaf

Diplomering

8 juni 2023

Terugblik eindexamenfeest

De rode loper lag donderdagavond 1 juni uit bij Het Feesthuis voor de eindexamenleerlingen van het Oostwende College. Het thema was Black & Gold en de bezoekers waren er helemaal op gekleed. Het was tijd voor een feest om te vieren dat tijdvak 1 van het centraal examen achter hen lag. Vanaf 20.00 uur kwamen […]

Lees meer...

8 juni 2023

Gemeentedag havo 4

Na 5 jaar was het donderdag 1 juni eindelijk weer zover en tijd voor de Gemeentedag. Op deze dag komen de leerlingen uit havo 4 in contact met gemeenteraadsleden, wethouders en (loco)burgemeesters om te zien wat de lokale democratie inhoudt. ‘s Ochtends trapte wethouder Peter van Asselt af met een kennisquiz die werd gewonnen door […]

Lees meer...

6 juni 2023

Goede Doelendag woensdag 7 juni

Aanstaande woensdag is het Goede Doelendag. De voorbereidingen zijn in volle gang. Van 13.00 tot 17.00 uur bruist het op het Oostwende College. De leerlingen zetten zich in om geld op te halen voor Waypoint en voor de excursie van leerlingen die het financieel lastig hebben. Er is van alles te doen: Een sponsorloop voor […]

Lees meer...

Eindexamen

Actie ‘Hart voor Turkije en Syrië’ groot succes

9 februari 2023

Pitch-avond Jong Ondernemen Oostwende College

Ook dit jaar werd op het Oostwende College een pitch avond Jong Ondernemen georganiseerd. Havo leerlingen volgen in hun vierde jaar het Jong Ondernemen programma en richten hiervoor hun eigen bedrijf op. Iedere leerling krijgt een verantwoordelijkheid binnen het bedrijf, variërend van bijvoorbeeld algemeen directeur, financieel directeur en inkoop- en productbeheerder. Samen bedenken ze een […]

Lees meer...

31 januari 2023

Meerscholen

Vanaf 1 januari 2023 vallen de tien middelbare scholen van het Meridiaan College en Meerwegen scholengroep onder één bestuur. De nieuwe organisatie heet ‘Meerscholen’. De fusie geeft ons een stevigere basis en de kans om leerlingen en ouders nu en in de toekomst meer te bieden. We kunnen op onze scholen blijven doen waar we […]

Lees meer...

Open Huis 2 februari