De week ‘Techniek van de Toekomst’ wordt georganiseerd door het Oostwende College in samenwerking met de drie moderne technische bedrijven Heinen en Hopman, v/d Hoogen engineering, en VEBO. Het doel is om onze leerlingen (klas 1 en 2) kennis te laten maken met de technologie van de toekomst zoals: 3D-ontwerpen, robotica, domotica etc. De basisscholen uit Bunschoten-Spakenburg en Eemdijk zijn ook uitgenodigd om met hun groep 7 deel te nemen. Daarnaast verwelkomen wij enkele basisscholen uit de regio.
4 februari 2019
Steeds meer kinderen en jongeren ontdekken de veelzijdigheid, het vanzelfsprekende plezier en de kansen binnen de wereld van techniek en technologische toepassingen.
Lees meer...
24 januari 2019
Woensdagavond 30 januari is het open huis op het Oostwende College in Bunschoten. Ouders en leerlingen groep 8 zijn van harte welkom aan de Plecht 1. Die avond kunnen ze uitgebreid kennis maken en zich laten informeren door leerlingen en docenten. Er is informatie over ondernemend onderwijs, het Oostwende Uitzendbureau, zorg en begeleiding, techniek, sport plus, stages, de leerlingenraad, enzovoorts.
Lees meer...
26 november 2018
woensdagavond vanaf 19.30 uur de Oostwendemarkt op het Oostwende College voor ouders en leerlingen groep 8.
Lees meer...
25 september 2018
Afgelopen donderdag 20 september was de reünie ter ere van 70 jaar onderwijs in Bunschoten.
Lees meer...
24 mei 2018
Wij willen onze leerlingen een veilige leeromgeving bieden. Daar hoort ook bij dat wij zorgvuldig omgaan met de privacy van onze leerlingen, hun ouders, onze medewerkers en andere betrokkenen.
Lees meer...
24 mei 2018
Op 6 juni is er een goede doelendag. Wij gaan ons inzetten voor Sprank en Vrienden voor Afrika.
Lees meer...
Oostwende College
Plecht 1
3751 WB Bunschoten