Oostwende College
Een school voor iedereen!

Schrijf een advies voor gemeente Bunschoten

6 februari 2024

Onze leerlingen in havo 4 hebben een mooie opdracht gekregen van de gemeente Bunschoten. De gemeente wil graag dat onze leerlingen onderzoeken hoe de gemeente Bunschoten de betrokkenheid van jongeren tussen de 12 en 18 jaar kan vergroten. Ze moeten gaan onderzoeken wat er op dit moment al is voor deze doelgroep en daarnaast moeten ze een advies schrijven voor de gemeente waarin ze aangeven wat er mogelijk is om de jongerenparticipatie te vergroten. Het advies wordt uiteindelijk gepresenteerd aan de gemeente.

Dinsdagochtend 30 januari kwam de burgemeester de opdracht zelf presenteren. Hij vertelde eerst wat over de gemeente Bunschoten en daarna over zijn werkzaamheden. De leerlingen luisterden geboeid en vonden het erg leuk dat de burgemeester de moeite had genomen om zelf langs te komen. Een goede start van het project!

Schrijf een advies voor gemeente Bunschoten

Nieuws